2/8/2023 8:36:33 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Sport

Vdes futbollisti turk, u bllokua nën rrënoja pas tërmetit katastrofik

Tërmeti shkatërrimtar që goditi Turqinë shkaktoi më shumw se 2300 viktima. Mes atyre që humbën jetën rezulton ...

Policia deklarohet për sulmin ndaj trajnerit Faruk Statovci

Trajneri Faruk Statovci, është sulmuar fizikisht nga dy persona të maskuar.Rasti ka ndodhur orët e para të së hën&e ...

Conte telefonon drejtpërdrejt Kane në dhomat e zhveshjes, ajo që dëgjoi në sfond e shokoi...

Tottenham i bëri një dhuratë të bukur Antonio Contes me fitoren e ngushtë, por tepër të çmuar ndaj Mancheste ...

“Të gjithë po vdesin”- Futbollisti legjendar turk shpërthen në lot

Tërmeti shkatërrimtar që goditi juglindjen e Turqisë dhe veriun e Sirisë këtë të hënë ka tronditur m ...

Tottenham fiton supersfidën ndaj Manchester City-it, vendos goli i Kane

Manchester City nuk përfiton nga ndalesa e Arsenalit, teksa ka pësuar një tjetër humbje 1-0, në super duelin e kësaj fun ...

U tha se i kërkoi divorcin, gruaja viziton 'më në fund' në burg Dani Alves-in

Dani Alves ndodhet në burg që nga 20 janari, pasi Gjykata vendosi paraburgim parandalues ??pa kusht për futbollistin brazilian, i akuzu ...

Kupa e Kosovës vazhdon sot me katër sfida, vëmendja te ndeshja Prishtina – Dukagjini

Sot do të zhvillohen ndeshjet e radhës në Kupën e Kosovës.Në kuadër të fazës 1/8 të finales, sot luh ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit