1/21/2022 5:54:36 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Faunë

Përse qentë na shikojnë derisa bëjnë nevojën?

Kur dilni me qenin nga shtëpia dhe shkoni në park, ai nuhat pak përreth, ulet galiç, fillon të bëjë “pun&eu ...

Foshnjën 14-ditëshe nga Britania e kafshoi 23 herë qeni, tri ditë më vonë ndërroi jetë në spital – ekspertët thonë se mund ta ketë parë si lodër

Amy Litchfield, 31-vjeçe, e kishte zënë gjumi pranë foshnjës së saj rreth orës dy të mëngjesit. Reuben ...

Zbuloni vendin evropian që i trajton kafshët shtëpiake njësoj si fëmijët në rast divorci

E dinit që Spanja i konsideron kafshët shtëpiake njësoj me fëmijët në rast divorci? Kështu thuhet në ligj ...

Historiku i racës së qenit të stanit e të kopesë i quajtur Molos

Qeni Molos (qeni i stanit, qen kopeje), njihet që në lashtësi me këtë emër i marrë nga vet fisi i Molosëve (Ja ...

Leopardi detyrohet të ‘fshihet’ në një pemë pasi elefanti i zemëruar e përndjek atë nga tufa e tij

Kjo ndodhi sepse po përpiqej për të mos u bërë vetë pre, pasi një elefant e “përzuri” atë nga ...

Tufa gjigante e 50 gjirafave habit turistët teksa kalon rrugën në rezervatin afrikan

Në pamje shihen momentet kur një grup turistësh mbetën të mahnitur gjatë udhëtimit të tyre turistik afrikan ku ...

Gjenden 100 mace të ngordhura në shtëpinë e një pensionisti

Njëqind kufoma macesh u zbuluan dje në shtëpinë e një pensionisti që jetonte në Nice, në jug të Franc&eum ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit