12/1/2022 1:05:01 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Sport

Luis Enrique: Nëse fitoj Botërorin, do të kandidoj për Kryeministër të Spanjës

Spanja është një hap larg kalimit të grupit dhe me lojën e bërë në dy ndeshjet e fundit shihet si favorite p&e ...

CNN: Familjet e futbollistëve iranianë kërcënohen me burg nëse nuk këndojnë himnin kombëtar

Familjarët e ekipit iranian të futbollit në Kampionatin Botëror kërcënohen me burgim dhe tortura nëse lojtarët ...

John Elkann ndërton Juventusin e ri: Gianluca Ferrero presidenti i ardhshëm

Është Gianluca Ferrero, kontabilist, auditor, kryetar bashkie dhe drejtor i kompanive të ndryshme, njeriu që do të drejtoj&eu ...

Puthja e Katar 2022, tifozët mbushin me lëvdata Hakimin, futbollisti i Marokut: Luftoj për familjen

Puthja që Hakimi i dha nënës së tij dhe e kundërta pas ndeshjes së Botërorit Marok-Belgjikë ka marrë shum ...

Kombëtarja humbi me Marokun, tifozët belgë “djegin” Brukselin

Në rrugët e Brukselit shpërthyen protesta gjatë ndeshjes së Kampionatit Botëror mes Belgjikës dhe Marokut. Polic&eu ...

430 gazetarë mbesin jashtë! Spanjë-Gjermani, sfida më mediatike e Botërorit

KATAR – Spanja hapi Kupën e Botës me një fitore 7-0 ndaj Kosta Rikës. Gjermania e nisi me një tjetër rezultat q&eu ...

Provokimi serb në Botëror/ Flamuri me hartën e Kosovës, FIFA nis hetimet

Fotot e publikuara nga dhoma e zhveshjes e kombëtares së Serbisë përpara sfidës me Brazilin, ku shfaqej harta e Kosovës ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit