10/1/2023 11:52:42 PM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Showbiz

Xhuli Nura shfaqet krah të dashurit të saj të ri

Ish-finalistja e Big Brother VIP Kosova 1, Juliana Nura ka befasuar me postimin e fundit.Teksa po qëndron për fundjavë në Prishtin ...

Njihuni me shoqen e ngushtë të Ariana Fejzullahut, kaq e bukur dhe simpatike qenka ajo

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show bizit.Që kur ajo u martua me këngëtarin ...

Kiara as shtatzënë nuk kursehet, merr rrugë të gjatë bashkë me Luizin

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.Ajo u bë akoma më e dashur pas martes&eu ...

Efi shtrohet me urgjencë në spital, i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale

Ndonëse ka preferuar të qëndrojë më e tërhequr, ish-konkurrentja e Big Brother Vip 2, Efi, ngjall interes dhe të gj ...

Thashethemet për “ndarje” nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova

Kreatorja e njohur, Blerina Kllokoqi Rugova, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Prive” ku ka folur për jetën ...

“Unë Ilirin e vlerësoj shumë…”/Fifi zbulon më shumë rreth pjesëmarrjes së saj në DWTS dhe ‘lë’ pas situatat e BBV1!

Sezoni i ri i emisionit “Më lër të flas” ka filluar dhe e ftuar mbrëmjen e sotme ka qenë artistja e njohur, Fillo ...

Teksa Fero i dedikon fjalë romantike, ja çfarë po bënë Arbenita Ismajli

Fero dje ka prekur zemrat e një audience mjaft të gjerë me fjalët që ka shkruar për bashkëshorten e tij.Arbenita Is ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit