10/2/2023 12:40:57 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Sport

Derbi gjilanas i takon Dritës

Është Drita skuadra fituese e derbit lokal kundër Gjilanit, sfidë kjo e vlefshme për xhiron e tetë të Superligë ...

Nga 3-0 në 3-3, Myrto Uzuni shënon golin emocionues për Granadan në La Liga

Myrto Uzuni ka shënuar një gol me shumë peshë në La Liga. Sulmuesi i Shqipërisë hyri nga stoli në minutën ...

Zhegrova i jep epërsinë Lillë ndaj Le Havre

Lillë ka krijuar epërsinë prej një goli ndaj Le Havre në kuadër të xhiros së shtatë të kampionatit f ...

Fundi i pjesës së parë zhbllokon derbin mes Dritës dhe Gjilanit

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit lokal ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, i vlefshëm për xhiron e tetë të Superl ...

Formacionet zyrtare të derbit Drita-Gjilani

Në kuadër të xhiros së tetë të Superligës së Kosovës në futboll do të zhvillohet edhe derbi nd& ...
Faqe
Faqje Kthehu mbrapa
Kryefaqja Kryefaqja

Të fundit