6/30/2022 9:19:44 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Ngjarjet

Loxha fiton medaljen e bronztë në Lojërat Mesdhetare

Flaka Loxha ka arritur të fitojë medaljen e bronztë në Lojërat Mesdhetare, Oran 2022.Loxha i ka sjell Kosovës medaljen e ...

Manipulimi me kilometrat e veturave, s’kanë të ndalur rastet me mashtrim në Ferizaj

Nuk janë të rralla rastet kur qytetarët, sidomos në rajonin e Ferizajt, manipulojnë me kilometrat e veturave, që i nd&eu ...

Shqipëria “pushtohet” nga i nxehti afrikan, por çfarë ndodh me motin nesër

Edhe për ditën e nesërme vendi ynë do të mbetet në ndikimin e masave ajrore të nxehta afrikane por relativisht t&eu ...

NATO fton zyrtarisht për anëtarësim Suedinë dhe Finlandën

NATO ka ftuar zyrtarisht Suedinë dhe Finlandën këtë të mërkurë, për t’u bashkuar me aleancën ushtar ...

Siria njeh si vende të pavarura rajonet pro-ruse, Luhansk dhe Donetsk

Siria ka vendosur të njohë zyrtarisht pavarësinë dhe sovranitetin e Republikave Popullore të Luhanskut dhe Donetsk.Lajmi &eum ...

Italia premton thjeshtësim të procedurave për ata që duan të marrin vizë italiane

Nënsekretari i Ministrisë italiane të Punëve të Jashtme, Benedetto Della Vedova tha se Italia e mbështet liberalizimin e ...

Distria e artë në Algjeri – Kosova fiton medaljen e parë në Lojërat Mesdhetare

Xhudistja, Distria Krasniqi ka arritur t`i sjell Kosovës medaljen e parë në Lojërat Mesdhetare, Oran 2022.Distria Krasniqi i ka sj ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit