3/25/2023 6:18:53 PM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Ngjarjet

Pse të rinjtë kalojnë aq shumë kohë në TikTok?

Suita Gorqi, 21-vjeçare, i kalon deri në 15 orë në ditë në TikTok.Ajo është vetëm një prej miliona ...

Formacionet zyrtare: Izraeli – Kosovë

Kosova do të jetë mysafirë të Izraelit sonte në ndeshjen e parë të tyre në kuadër të kualifikimeve p ...

Serbia, fillimisht do të duhej të formoj bashkësin e komunave etnike Shqiptare në Serbin Jugore

Shkruan: Refik HASANIPërfaqësuesi Special i Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi, z.Miroslav LAJÇAK, thekson:  ...

Tahiri: S’do të lejojmë që pushteti t’i kap institucionet e drejtësisë në vend

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, ka thënë se aktvendimi i Gjykatës Kus ...

"Më blenë shoqet dhuratë një lodër seksi"/ Kiara: Kur e gjeti mami...

Olta dhe Kiara kanë kaluar disa orë së bashku mbrëmjen e djeshme brenda suitës së improvizuar në shtëpinë ...

"Thirrni urgjencën shpejt, jam shumë keq"/ Çfarë i ndodhi Oltës?

Olta dhe Kiara kanë kaluar disa orë së bashku mbrëmjen e djeshme brenda suitës së improvizuar në shtëpinë ...

Kryeministri Kurti nesër vizitë në Tiranë, do të takohet me krerët institucionalë

Kryeministri Albin Kurti të dielën do të zhvillojë disa takime në Tiranë.Kështu ka bërë të ditur p&e ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit