3/25/2023 6:20:52 PM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Lajme

Tahiri: S’do të lejojmë që pushteti t’i kap institucionet e drejtësisë në vend

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, ka thënë se aktvendimi i Gjykatës Kus ...

Kryeministri Kurti nesër vizitë në Tiranë, do të takohet me krerët institucionalë

Kryeministri Albin Kurti të dielën do të zhvillojë disa takime në Tiranë.Kështu ka bërë të ditur p&e ...

Ukraina dhe Rusia vazhdojnë luftimet e ashpra në Bahmut

Luftime të ashpra kanë vazhduar në afërsi të qytetit lindor ukrainas të Bahmutit, me Rusinë që ka kryer dhjet& ...

Kelmendi pas djegies së depos së ELKOS-it: Hyra që ta fikja zjarrin, gati pësova edhe vetë

Një zjarr i madh ka kapluar sot depon qendrore të kompanisë Elkos e cila është në pronësi të biznesmenit Ramiz ...

Protestohet kundër marrëveshjes së Ohrit, kërkohet dorëheqja e Kurtit

Protesta nis në orën 14:00 në sheshin “Zahir Pajaziti”, për të vazhduar para ndërtesës së Qeveris& ...

PDK sot mban konferencë për media, do të flas Abelard Tahiri

Partia Demokratike e Kosovës sot do të mbajë konferencë për media.Në njoftimin e kësaj partie, bëhet e ditur s ...

Spitali i Pejës: 8 pacientë po trajtohen, pasi zjarri përfshiu objektin e Elkosi-it

Spitali i Përgjithshëm i Pejës, ka dalë me njoftim sa i përket zjarrit që ka përfshirë objektin e ELKOS-it.S[i ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit