12/1/2022 12:29:03 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Teknologji

Dalin në shitje të dhënat e 500 milionë përdoruesve të WhatsApp.Në mesin e tyre dhe nga Shqipëria!

Lajmin e konfirmon Cybernews. Dyshohet se dikush po shet të dhënat e afro 500 milionë përdoruesve të WhatsApp.Më 16 n&eu ...

VW synon të investojë miliarda euro në teknologji të reja në Kinë

Prodhuesi gjerman i makinave Volkswagen tha se po planifikonte një investim të madh në zhvillimin e teknologjisë së makinave ...

Starlink nuk ndalet, internet i fuqishëm nga 2023 edhe tek avionët

SpaceX prezantoi shërbimin e internetit satelitor Starlink, specifik për aviacionin, derisa kompania e Elon Musk kërkon të zgjeroh ...

Rreth 5.3 miliardë celularë në mbeturina gjatë një viti

Rreth 5.3 milardë telefona celulare përfundojnë në mbeturina gjatë 2022. Një numër kaq i lartë dhe për me ...

“Vetëm për të rritur”, TikTok sjell alternativën e re

TikTok po prezanton një opsion “vetëm për të rritur” që do t’i  lejojë përdoruesit të b ...

Shumë shpejt, nuk do të lejoheni ta bëni këtë gjë në WhatsApp

WhatsApp po punon për një veçori të re që me siguri nuk do t’ju pëlqejë aspak. Përdoruesit nuk do t&eu ...

Përse Apple po heq kartën fizike SIM

Ditët e përdorimit të një kapëse letre për të kryer mikrokirurgji për të nxjerrë një kartë ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit