2/8/2023 8:24:34 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Teknologji

Ç’duhet të bëni për të shmangur problemet me motorin e makinës kur është ftohtë

Temperaturat e ulëta dhe ngrica e bëjnë të vështirë ndezjen e motorit në mëngjes. Në temperatura të ...

Çfarë po ndodh? Sulm masiv kibernetik në shtetet më të fuqishme botërore, bllokohen dhjetëra faqe zyrtare

Një “sulm masiv” kibernetik duke përdorur virusin ‘ransoware’, u zbulua sot nga ekipi i mbrojtjes së siguris&eu ...

Update i ri i WhatsApp, është ai që kemi kohë që e presim në lidhje me mesazhet në grup!

WhatsApp po e bën shumë më të lehtë mbajtjen e mesazheve të rëndësishme në grup ku mund t’i shohin ...

Sot 19 vite nga themelimi i Facebook nga Mark Zuckerberg dhe 4 shokët e dhomës në konvikt

Mbushen 19 vite që kur një 19-vjeçar Mark Zuckerberg dhe katër nga shokët e tij të dhomës shpalosën krijimin ...

Gjithçka që duhet të dini për serinë e re të Samsung Galaxy S23

Ndërsa seria e re Galaxy 23 ndjek hapat e S22 të vitit të kaluar, Galaxy S23 Ultra, S23+ dhe S23 morën përditësime t&eum ...

Ulja e çmimeve të Tesla-s po jep rezultate

Uljet e çmimeve të Tesla duket se po funksionojnë për kompaninë, të paktën në afat të shkurtër. Kl ...

"Me ato para mund të blesh..."/Bill Gates i 'kundërvihet' keq Elon Musk!

Miliarderi i teknologjisë Bill Gates thotë se do të preferonte më shumë të paguante për vaksinat sesa të udh&e ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit