6/25/2024 8:10:07 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Teknologji

Kush është Arjeta, sipërmarrësja që prodhoi makinën e parë të blinduar ushtarake në Shqipëri

Në Shqipëri gratë dhe vajzat po depërtojnë edhe në industrinë e prodhimit të automjeteve. Arjeta Puca themelue ...

Autoblindi i parë shqiptar ekspozohet në panairin e Francës, ja si duket nga brenda

Autoblindi i parë shqiptar, prototipi i quajtur “Shota” është ekspozuar në panairin e madh të industrisë s&e ...

Aksionet e Tesla-s mund të rriten për 90 për qind tani

Aksionet e Tesla-s janë në rrugën e duhur për t’u rritur, me mosmarrëveshjen e paketës së pagave të komp ...

NASA transmeton gabimisht audio të astronautit në gjendje të rëndë

NASA transmetoi aksidentalisht një simulim të astronautëve që trajtohen për sëmundje dekompresimi në Stacionin Nd&e ...

Ndërron jetë astronauti i NASA-s William Anders

Ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare astronauti i njohur i NASA-s William Anders i cili ishte autor i fotos më ikonik ...
Faqe
Faqje Kthehu mbrapa
Kryefaqja Kryefaqja

Të fundit