2/8/2023 7:23:29 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Showbiz

“Kiara e preferuara, nga djemtë…”/ Kush është bukuroshja që u bë pjesë e BB VIP2?

Vajza e këngëtarit Sabiani, Kejsni Medini, është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Sh ...

Zhaklin Lekatari flet pas audio-incizimit: Nuk më ka shantazhuar askush, kam përdorur termin e gabuar

Opinionistja e Big Brother VIP Albania, Zhaklin Lekatari, ka reaguar pas një audio-incizimi që është bërë viral në ...

“Ç’punë ka Zelensky në San Remo?”-Italianët kundër presidentit në festival

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, nuk do t’i drejtohet festivalit të San Remos me video-mesazh, njoftuan organizatorët.N ...

“Nuk je kurrë vetëm...”/ Postimi i Efit për Luizin që mori gjithë vëmendjen

Efi Dhedhes është zgjuar mëngjesin e sotëm dhe ka bërë një postim në rrjetet sociale vetëm për Luiz ...

"Njeri pa shtyllë kurrizore...", 'ndizet' debati mes Luizit dhe Armaldos!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Bro ...
Faqe
Faqje Kthehu mbrapa
Kryefaqja Kryefaqja

Të fundit