2/8/2023 8:16:23 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Faunë

Është 30 vjeç, njihuni me qenin më të vjetër në botë

Një qen nga Portugalia i quajtur Bobi është emëruar qeni më i vjetër në botë.Ai është një qen i ...

Edhe qentë mund t’i shëtisni në mënyrën e gabuar

Bota është e ndërtuar sipas standardeve njerëzore, kështu që shpesh harrojmë ose nuk jemi fare të vetëdij ...

Sundoi oqeanet për miliona vite, pse u zhduk super-peshkaqeni Megalodon?

Imagjinoni të udhëtoni pas në kohë, dhe të vëzhgoni oqeanet e 5 milionë viteve më parë. Ndërsa q&eum ...

Qeni Alaskan Klee Kai. Përshkrimi, kujdesi dhe çmimi i racës Alaskan Klee-Kai

Mbarështuesit vazhdojnë të shumojnë një larmi qensh të racës së pastër. Gjatë njëqind viteve t& ...

Përse qentë na shikojnë derisa bëjnë nevojën?

Kur dilni me qenin nga shtëpia dhe shkoni në park, ai nuhat pak përreth, ulet galiç, fillon të bëjë “pun&eu ...

Foshnjën 14-ditëshe nga Britania e kafshoi 23 herë qeni, tri ditë më vonë ndërroi jetë në spital – ekspertët thonë se mund ta ketë parë si lodër

Amy Litchfield, 31-vjeçe, e kishte zënë gjumi pranë foshnjës së saj rreth orës dy të mëngjesit. Reuben ...

Zbuloni vendin evropian që i trajton kafshët shtëpiake njësoj si fëmijët në rast divorci

E dinit që Spanja i konsideron kafshët shtëpiake njësoj me fëmijët në rast divorci? Kështu thuhet në ligj ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit