2/24/2024 4:47:54 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Lajme

Kurti udhëton drejt Mbretërisë së Bashkuar

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka udhëtuar për në Londër të Mbretërisë së B ...

Kjo është gropa, ku ‘u varros’ Pëllumb Meta pasi u vra nga fëmijët e tij

Kjo është gropa e hapur brenda kasolles së lopës, ku tre fëmijët Pëllumb Metës, Hyseni 24 vjeç, Amarild ...

Haxhiu pret në takim delegacionin e përbërë nga partitë shqiptare në Maqedoninë e Veriut!

Kryetarja e organizatës Gratë për VETËVENDOSJE!, njëherazi ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, njofton se sot ...

Vajza vrau babain në Durrës, arrestohen 2 vëllezërit që denoncuan të atin të humbur

Disa familjarë janë marrë në pyetje, deri kur vajza ka pranuar autorësinë e krimit. Ajo ka deklaruar se e ka vrarë ...

Ahmeti: Edhe në të kaluarën patëm probleme por kishim bashkëpunim me aleatët

Ahmeti Isufi nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka thënë se Kosova prej pasluftës nuk ka pasë situat&e ...

Murati ia përmend Ambasadorit të Katarit mundësinë për një marrëveshje që do të hapte mundësitë për investime në Kosovë

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, është takuar sot me Ambasadorin jorezident të Katarit në Kosov&e ...

Kurti takon ambasadorët e QUINT-it, thekson nevojën për heqjen e masave ndaj Kosovës

Kryeministri, Albin Kurti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri i parë, Besnik Bislimi dhe zëvendësministri i Punëv ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit