2/8/2023 8:50:50 AM
- Hapsirë reklamuese - Brain Inside

Kategoria

Lajme

Ministri Mehaj ofron ndihmën e FSK-së në Ukrainë

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, takoi sot ambasadorët e QUINT-it në selinë e NATO-s, ku nikoqir i takimit ishte ambasadori i Britan ...

Konjufca takohet me Szunyog: Procesi i dialogut me Serbinë duhet të përmbyllet me marrëveshje

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur sot në takim Shefin e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosov&eum ...

Arrestohen dy persona për vjedhje të rëndë në Suharekë

Policia e Kosovës, ka njoftuar se janë arrestuar dy të dyshuar për vjedhje të rëndë në Suharekë, shkruan ...

Shqetësimet për sigurinë në veriun e Kosovës mes debateve për zgjidhje politike

Shefi i misionit të Bashkimit Evropian për sundimin e ligjit në Kosovë, shprehu shqetësimin të hënën për ...

Propozimi europian, Hovenier: Do të ketë përfitime si për Kosovën ashtu edhe për Serbinë

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka thënë se e mirëpret vendimin e ...

Deputeti Kervan: Do të nisim iniciativë për dhurim të gjakut – Turqia ka shumë nevojë

“Turqia ka nevojë për dhurimin e gjakut”, ka deklaruar deputeti nga komuniteti turk në Kosovë, Enis Kervan në Pol ...

Mjeku shqiptar në Turqi zbulon historinë e trishtë të kolegut: Humbi gjithë familjen

Mjeku shqiptar në Stamboll, Regli Oreshka, ka folur në lidhje me tërmetin e fortë që goditit Turqinë juglindore dhe Siri ...
Faqe 1
Kryefaqja Kryefaqja
Faqe 2 Vazhdo tutje

Të fundit