Ndoshta nuk e dinit, por këtë hit të madh e këndon Semi e “Big Brother VIP”

Ndoshta nuk e dinit, por këtë hit të madh e këndon Semi e “Big Brother VIP”

Semi Jaupaj ka studiuar për kanto, ka fituar “Star Academy”, ka qenë finaliste në “The Voice of Albania”. Përtej kësaj, ajo ka marrë pjesë në Festivalin e Madhe të “RTSH”-së dhe disa herë në “Kënga Magjike” ku edhe është shpërblyer. Hiti më i madh i këngëgares dhe hiti i padiakutueshë i edicionit të fundit të […]

MORE ...

Vajza e Ledrit thotë diçka epike për ditën e zgjedhjeve

Vajza e Ledrit thotë diçka epike për ditën e zgjedhjeve

Ledri Vula është bërë baba dhe e bija e tij Poem Blu me të shpejtë është bërë personazh i njohur dhe i komentuar, shkruan “Kosovarja”. Ajo nuk kursehet nga prindërit, por as nga gjyshërit që e publikojnë kohë pas kohe në hapsirat e tyre në rrjete sociale. Gjyshja e saj, Xheri, gjithashtu një figurë mjaftë […]

MORE ...

Donaldi përgatit një rreng për Monikën

Donaldi përgatit një rreng për Monikën

Donaldi njihet për shpirtin e tij humoristik dhe që jo pak herë pëlqen të krijojë lojra apo rrengje për banorët.  tillë ishte edhe rasti i sotëm kur “shënjestra” e tij ishte Monika.Teksa ajo po qëronte patatet me Fifin, Donaldi prentendon se po i dorëzonte një tenxhere me ujë të nxehtë.Teksa ai i jep tenxheren Monikës, një incident […]

MORE ...

Semi pyetet nëse do të lidhej me ish-in e shoqes dhe ka një përgjigje të qartë

Semi pyetet nëse do të lidhej me ish-in e shoqes dhe ka një përgjigje të qartë

Shumica e banorëve të Big Brother njihen që jashtë dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Mirëpo, Semi dhe Donaldi kanë pasur një marrëdhënie më të afërt jashtë, duke qenë se Donaldi ka qenë i lidhur me Bora Zemanin, e cila është shoqe e ngushtë me Semin. Por marrëdhënia e Semit dhe Donaldit ka ndezur […]

MORE ...

Kunata e Leartës shfaqet e veshur me komplete, mahnitë me pamjen

Kunata e Leartës shfaqet e veshur me komplete, mahnitë me pamjen

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo. Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës. Ajo mbrëmë ka […]

MORE ...

Edona shkon me votu, veshja e saj me shumë shije merr gjithë vëmendjen

Edona shkon me votu, veshja e saj me shumë shije merr gjithë vëmendjen

Edona shkon me votu, veshja e saj me shumë shije merr gjithë vëmendjen Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo. Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale. E sot janë […]

MORE ...

Arta Nitaj shfaqet provokuese dhe tërheqëse në fotografitë e reja

Arta Nitaj shfaqet provokuese dhe tërheqëse në fotografitë e reja

Arta Nitaj ka publikuar për ndjekësit në rrjetin social “Instagram” disa poza të reja provokuese. Modelja dhe aktorja shqiptare shihet e veshur me shumë stil në një bluzë nga materiali saten me ngjyrë të gjelbër dhe një mini-fund me shumë ngjyra të shkurtër Bukuroshja nga Peja kompletoi dukjen me një çantë blu dhe taka ngjyrë […]

MORE ...

Kirurgët estetikë tregojnë se çfarë ndodhi me fytyrën e Tom Cruise

Kirurgët estetikë tregojnë se çfarë ndodhi me fytyrën e Tom Cruise

Aktori Tom Cruise ka shqetësuar fansat duke u shfaqur në një lojë në San Francisko. Përdoruesit e Twitter komentuan se fytyra e tij ishte e fryrë dhe pyesnin veten se çfarë ndodhi me aktorin. Ekspertët tani kanë folur për pamjen e tij. Kirurgia kozmetike Nyla Raya, pacientët e së cilës janë kryesisht yje të famshëm, […]

MORE ...

“Më pëplaste në tokë…”/ Paloma zbuloi se e dhunonte, bashkëshorti thyen heshtjen: Nuk e fsheh se…

“Më pëplaste në tokë…”/ Paloma zbuloi se e dhunonte, bashkëshorti thyen heshtjen: Nuk e fsheh se…

Paloma, në një bisedë me Monika Lubonjën brenda “Big Brother VIP” rrëfeu dhunën fizike të ushtruar nga bashkëshorti i saj, muzikanti Alandy. Ndaj kësaj deklarate ka reaguar bashkëshorti i saj, Alandy, i cili e ka pranuar se në fakt ka ushtruar dhunë ndaj saj, por gjatë kohës kur ishte i alkoolizuar. Po ashtu, ai shtoi […]

MORE ...

”I kam dedikuar poezi”/ Elhaidi flet për ish-të dashurën e tij

”I kam dedikuar poezi”/ Elhaidi flet për ish-të dashurën e tij

Elhaidi është nga konkurentët e shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’ i cili ka zgjedhur të qëndrojë hermetic përballë pjesës tjetër të banorëve. Megjithate mbrëmjen e djeshme, duke biseduar me Semin ai ka rrëfyer se ka qenë në një lidhje dashurore me një vajzë rezidente të Italisë. ‘’Kam qenë në një lidhje, ajo jetonte në Itali. […]

MORE ...