Ka vetëm 1 mënyrë për ta joshur: Para se t’ju themi, na tregoni shenjën

Ka vetëm 1 mënyrë për ta joshur: Para se t’ju themi, na tregoni shenjën

Ju ndoshta deri tani jeni përpjekur, por e ndjeni që s’jeni akoma aty ku duhet. Ju mungonte çelësi që do ta zbuloni sapo të na thoni cilës shenjë horoskopi i përkasin. Dashi Dashi pëlqen dikë me një personalitet të sinqertë, pasionant dhe të drejpërdrejtë. Ata nuk do e bëjnë gjithmonë të parët hapin kështu që bëhuni […]

MORE ...

Ledijana i tha se e don, ja si ia kthen Mevlani

Ledijana i tha se e don, ja si ia kthen Mevlani

Si çdo të premte në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, komentohen momentet më pikante të programit “Për’puthen” gjatë javës. Të ftuarit e ditës së sotme komentuan edhe çiftin që mendohet se po krijohet, Ledjana-Mevlani. Ata duken shumë të afër dhe të gjithë po presin që të dalin së bashku nga ky reality show. Një […]

MORE ...

VV nuk e pranon humbjen në Shqipëri, Boiken Abazi sulmon Edi Ramën dhe opozitën

VV nuk e pranon humbjen në Shqipëri, Boiken Abazi sulmon Edi Ramën dhe opozitën

Lëvizja “Vetëvendose”, qendra në Tiranë, ka mbajtur një konferencë për media ku kanë paraqitur qëndrimin e tyre për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri. Kandidati për deputet, Boiken Abazi ka deklaruar se është e vërtetë se rezultatet e KQZ-së tregojnë se LVV nuk ka fituar mandate, por, sipas tij, tashmë e dihet se kanë fituar […]

MORE ...

Gjendet nxënësja nga Podujeva e cila ishte raportuar e zhdukur gjatë ditës së djeshme

Gjendet nxënësja nga Podujeva e cila ishte raportuar e zhdukur gjatë ditës së djeshme

Sonila Mehmeti mbrëmë vonë është gjetur dhe i është kthyer familjes në Podujevë. Familjarë të saj, kanë konfirmuar sot për Telegrafin se vajza e tyre është gjetur dhe është shëndosh e mirë. Gjatë ditës së djeshme, familja e saj kishin njoftuar mediet se janë në kërkim të vajzës e cila është nxënëse e klasë së […]

MORE ...

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” në lidhje dashurie me konkurrenten e “It’s my Love”?

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” në lidhje dashurie me konkurrenten e “It’s my Love”?

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Eri Aga ka dy muaj që është përjashtuar nga emisioni për shkak të një përleshje në mes tij dhe Dorit. Së fundmi, Eri është parë në shoqërinë e një vajze bionde, teksa ata shkëmbejnë puthje dhe bëhet e ditur se vajza në fotografi është Ina Muriqi, konkurrente tek emisioni tjetër i dashurisë […]

MORE ...

Flet Labinot Tahiri pas zërave për një ‘zënkë’ me Sabri Fejzullahun

Flet Labinot Tahiri pas zërave për një ‘zënkë’ me Sabri Fejzullahun

Ditëve të fundit kanë qarkulluar disa lajme në media rozë në të cilat thuhet se kishte një ‘zënkë’ mes artistëve shqiptarë, Sabri Fejzullahu dhe Labinot Tahiri. Ishte, Sabri Fejzullahu, ai i cili i ka komentuar në njërën fotografi Tahirit duke shkruar ‘hahahha’. Ndërsa, Tahiri nuk ka hezituar teksa ia ka kthyer duke i parashtruar një […]

MORE ...

I arrestuari në Gjakovë dyshohet se ofroi deri në 200 mijë euro për vrasjen e një personi për hakmarrje

I arrestuari në Gjakovë dyshohet se ofroi deri në 200 mijë euro për vrasjen e një personi për hakmarrje

Policia Rajonale e Gjakovës ka prangosur dje një shtetas të Shqipërisë nën dyshimet për “shtytje dhe vrasje e rëndë në tentativë”. Për këtë rast Gazeta Express ka mësuar detaje të reja, i arrestuari dyshohet se ka ofruar deri në 200 mijë euro për vrasjen e një personi. Sipas një burimi të Gazetës Express brenda Policisë […]

MORE ...

Skandal: BE-ja s’e njeh Kosovën, mungon flamuri në Bruksel

Skandal: BE-ja s’e njeh Kosovën, mungon flamuri në Bruksel

Bashkimi Evropian duket se nuk e konsideron tamam shtet Kosovën. Së paku këtë përshtypje ta lë qëndrimi që BE-ja e mban karshi saj. Sot, në konferencën e përbashkët për shtyp që kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe përfaqësuesi i Bashkimit Evropian, Josep Borrell e mbajtën pas takimit në Bruksel, nuk u pa askund flamuri i […]

MORE ...

Si ta bësh lidhjen të zgjasë, bazuar te shenja e horoskopit!

Si ta bësh lidhjen të zgjasë, bazuar te shenja e horoskopit!

Dashi Jeta nuk është një luftë që ju duhet ta fitoni gjithmonë. Ndonjëherë, mund të mos kesh të drejtë dhe kjo është njerëzore. Qetësohu dhe lëre ndonjëherë partnerin të dalë “fitimtar” në një debat apo të thotë fjalën e fundit. Demi Si tip i fortë dhe i heshtur, ju nuk shprehni gjithmonë atë që ndjeni apo […]

MORE ...

Këshilltari kryesor i Erdoganit shkon për iftar në shtëpinë e Pacollit në Hajvali

Këshilltari kryesor i Erdoganit shkon për iftar në shtëpinë e Pacollit në Hajvali

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, njofton se është vizituar për iftar nga këshilltari kryesor i Presidentit të Turqisë, Sabri Demiri dhe djali i tij Medinin. Ai ka thënë se është ndjerë i nderuar nga vizita e tyre. Postimi i plotë i Pacollit: Me vizitën e tij në Iftar në shtëpinë time, unë u nderova nga […]

MORE ...