Jo vetëm puthje në buzë, ja për çfarë i plotësoi Bleona dëshirën Çanit

Jo vetëm puthje në buzë, ja për çfarë i plotësoi Bleona dëshirën Çanit

Këtu, moderatori kujtoi se Bleona i “bindet” dhe përveç puthjes, ajo i ka plotësuar edhe një dëshirë tjetër. LEXO EDHE: Këngëtarja shqiptare e thotë hapur se nuk beson në Zot! Ishte pikërisht fakti që ajo erdhi në emision pa grim. Moderatori u shpreh: “I thash do vish pa grim dhe shikoni, ka ardhur pa grim […]

MORE ...

Cifti adopton 3 djemtë e fqinjes që nde rroi jete, kur ata kthehen në shtëpi i pret surp riza që i ka pë rlotur të gjithë…!!!

Cifti adopton 3 djemtë e fqinjes që nde rroi jete, kur ata kthehen në shtëpi i pret surp riza që i ka pë rlotur të gjithë…!!!

Audrey ishte një nënë beqare me 3 fëmijë të cilëve u është dashur të përballen me ashpërsitë e jetës: një ditë ajo filloi të mos ndihej aq mirë dhe u detyrua të shkonte në spital për të kontrolluar shëndetin e saj, e ndërkohë, gruaja pyeti nëse në lagje dikush mund të kujdesej për 3 djemtë […]

MORE ...

Shiko Kush LUAN/ Rina zbulon ekskluzivisht tatuazhet që ka bërë për Sin Boy dhe kuptimin e tyre!

Shiko Kush LUAN/ Rina zbulon ekskluzivisht tatuazhet që ka bërë për Sin Boy dhe kuptimin e tyre!

Rina ishte një ndër të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Pak para performancës së saj në emision Rina u mor në intervistë nga këngëtarja Fifi ku u pyet për dashurinë e saj me reperin shqiptar të famshëm në Greqi, Sin Boy. Rina zbuloi arsyen se […]

MORE ...

Bilanc i zi! Ndërrojnë jetë 7 të prekur me COVID, 241 raste të reja gjatë 24 orëve

Bilanc i zi! Ndërrojnë jetë 7 të prekur me COVID, 241 raste të reja gjatë 24 orëve

Edhe dita e sotme ka shënuar një bilanc të zi të viktimave të COVID-19, ndërsa prej ditësh po përballemi me shifra të larta të të prekurve apo të vdekurve. 241 persona janë prekur me COVID-19 gjatë 24 orëve, ndërsa nuk kanë mundur që të mbijetojnë 7 persona. Rastet pozitive në vend janë 20,875, ku prej […]

MORE ...

Këngëtarja shqiptare e thotë hapur se nuk beson në Zot!

Këngëtarja shqiptare e thotë hapur se nuk beson në Zot!

Eneda Tarifa ka deklaruar se nuk beson në Zot.Eneda Tarifa fituesja e ‘Këngës Magjike 2019’ me këngën ‘Ma zgjat dorën’ ka ndarë me publikun diçka që nuk kemi ditur më parë, këngëtarja qenka ateiste. Në një intervistë me ‘Tempora’ ajo deklaroi se nuk beson në Zot. Në momentin kur u pyet për kompozitorin e këngës […]

MORE ...

I dinit? Sekretet pas 4 trukeve më të famshme magjike

I dinit? Sekretet pas 4 trukeve më të famshme magjike

Një shfaqje e mirë magjike ka fuqinë të na bëjë të themi “Uauu” çdo minutë dhe të pyesim veten: “Si e bëri vallë?!” Për katër nga truket më të famshme të iluzionistëve, përgjigjen jua japim ne: #1 – Nxjerrja e një lepuri nga kapelja Për të kryer këtë truk, duhet një lepur, një tavolinë e […]

MORE ...

Ndodh edhe kjo: Prifti Amfilohije vdiq nga coronavirusi, serbët i puthin duart

Ndodh edhe kjo: Prifti Amfilohije vdiq nga coronavirusi, serbët i puthin duart

Mitropoliti i Malit të Zi dhe Bregdetit Kishës Ortodokse Serbe Amfilohije vdiq të premten, pas infektimit me koronavirusin e ri SARS-CoV-2. Ai ishte akuzuar nga autoritetet malazeze gjatë epidemisë së Covid-19 se po injoronte udhëzimet e mbrojtjes dhe se po nxiste të tjerët. Kufoma e tij është vendosur për nderime dhe para ceremonisë së varrimit, […]

MORE ...

Rrahje e madhe në Skenderaj, as Policia s’arrin t’i ndaj

Rrahje e madhe në Skenderaj, as Policia s’arrin t’i ndaj

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur në orët e vonshme të shtunën në shesh të komunës së Skenderajt. Një lexues i IndeksOnline ka dërguar video në redaksinë tonë ku shihet një person i shtrirë në rrugë e disa persona duke e rrahur. Në mesin e tyre janë edhe dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës, […]

MORE ...

Këto shenja nuk do të krijojnë kurrë një lidhje serioze

Këto shenja nuk do të krijojnë kurrë një lidhje serioze

BinjakëtPersonat e kësaj shenje kanë vështirësi që të vendosin nëse do të kenë një lidhje apo jo. Kjo sepse e duan shumë individualitetin e tyre. Që kjo shenjë të përfshihet në një raport serioz duhet ta njohë shumë mirë partnerin. ShigjetariËshtë një nga shenjat që e shijojnë më shumë lirinë, gjithsesi kur gjen personin me […]

MORE ...

Saimir Tahiri festoi ditëlindjen/ Dhia e uron me një kafshim në vesh

Saimir Tahiri festoi ditëlindjen/ Dhia e uron me një kafshim në vesh

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka festuar sot ditëlindjen e tij të 41-të. Tahiri ka zgjedhur që të postojë një video ndryshe në rrjetet sociale, ku duket sëbashku me një dhi në një fushë. Tahiri ka falënderuar miqtë dhe të afërmit për urimet, ku shkruan: Ky +2, une ++ Faleminderit te gjithëve për urimin.

MORE ...