“Nga Aja e Gonit tu kalu hu më hu”, Rudina Dembacaj tymos me Frrokun dhe nuk kursen përgjigjen ndaj komentuesit

“Nga Aja e Gonit tu kalu hu më hu”, Rudina Dembacaj tymos me Frrokun dhe nuk kursen përgjigjen ndaj komentuesit

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është bërë një prej personazheve më të përfolur që kur pranoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Ajo nuk heziton të publikojë fotografi nga jeta e përditshme dhe së fundmi ka postuar një imazh me partnerin duke tymosur cigare. Imazhin e shoqëroi me një përshkrim edukues duke thënë: “Duhani dëmton rëndë […]

MORE ...